بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از روند پیشرفت پروژه مجتمع های مسکونی پدافند ارتش

صبح امروز امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده محترم پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور در پروژ پدافند ارتش(چیتگر) ضمن بازدید از این پروژه با دکتر مسعودعبدی مدیرعامل هلدینگ آرین‌سازه دیدار کرد.
در این بازدید گزارش پیشرفت کامل هر دو برج ۴۰ و ۳۲طبقه به امیر صباحی‌فر ارائه شد و ایشان در جریان جزییات عملکرد شرکت آرین‌سازه در این پروژه قرارگرفت. در این بازدید امیر صباحی‌فرد اولویت‌ها و نکات خود را به مدیران و ناظران پروژه پدافند انتقال دادند و خواستار سرعت بخشیدن بیشتر به انجام کار در کنار توجه ویژه به کیفیت و‌ امنیت سازه شدند.
در این نشست ابتدا امیر محسن حیدری رئیس هیات مدیره تعاونی پدافند ارتش هم در گزارشی ضمن تشکر و قدردانی از حضور و حمایت‌های فرمانده پدافند ارتش در محل پروژه ،تاکید کردند آرین‌سازه به عنوان شریک با وجود مشکلات فراوان پروژه‌های بزرگ و در این ابعاد توانسته به تعهدات خود طبق قرارداد عمل کرده و پروژه در مسیر منطقی پیشرفت قرار گرفته است. دكتر عبدی مدیرعامل هلدینگ آرین‌سازه نیز در یک گزارش تخصصی جزییات اقدامات هلدینگ را تقدیم فرمانده محترم پدافند هوایی ارتش کرد و اطمینان داد مجموعه او صرفا نگاه تجاری به این پروژه نداشته و امیدوار است خدمتی ارزنده و متناسب با اعتماد ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایشان ارائه کند.

آغاز عملیات اجرایی و گودبرداری پروژه عظیم ستین

آغاز عملیات اجرایی و گودبرداری پروژه عظیم ستین

به لطف خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت باری‌تعالی، در ساعت ۹ و ۹ دقیقه روز چهارشنبه ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۱ عملیات گودبرداری پروژه بزرگ و مجلل ستین آغاز شد.مجتمع مسکونی ستین در منطقه ۲۲ و در مجاورت بلوار اردستانی، در بخش میانی دو اتوبان شهید فهمیده (کرج) و شهید همدانی (حکیم) واقع شده است که باعث شده این مجتمع مسکونی از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار باشد.
این مجتمع در قالب چندین برج ۱۲ طبقه به همراه تمامی امکانات شهری، آموزشی، تجاری و ورزشی در داخل یک شهرک در حال اجرا است.

آغاز عملیات گودبرداری پروژه عظیم ستین

انتخابات هیات مدیره ساختمان یاس

جلسه انتخابات هیات مدیره ساختمان یاس 3 در تاریخ 1400/12/13 انجام گرفت

این جلسه با حضور اعضای محترم برگزار گردید.

نتیجه این جلسه به شرح ذیل می‌باشد.

جلسه انتخابات هیات مدیره ساختمان یاس 3

 

هیئت مدیره منتخب:                                                      اعضاء علی البدل:

1.مسعود عبدی                                                                                   1.خسرو اسکندری

2.حسین ابراهیمی                                                                               2.ابراهیم قائیدرحمتی

3.علیرضا چراغی

4.فضل ا… نصیر مقدم

5.ابراهیم سعادتمند

6.ناصر یزدآبادی

7.حجه الاسلام عسگر نجفی