آخرین اخبار

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از روند پیشرفت پروژه مجتمع های مسکونی پدافند ارتش

صبح امروز امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده محترم پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور در پروژ پدافند ارتش(چیتگر) ضمن بازدید از این پروژه با دکتر مسعودعبدی مدیرعامل هلدینگ آرین‌سازه دیدار کرد.
در این بازدید گزارش پیشرفت کامل هر دو برج ۴۰ و ۳۲طبقه به امیر صباحی‌فر ارائه شد و ایشان در جریان جزییات عملکرد شرکت آرین‌سازه در این پروژه قرارگرفت. در این بازدید امیر صباحی‌فرد اولویت‌ها و نکات خود را به مدیران و ناظران پروژه پدافند انتقال دادند و خواستار سرعت بخشیدن بیشتر به انجام کار در کنار توجه ویژه به کیفیت و‌ امنیت سازه شدند.
در این نشست ابتدا امیر محسن حیدری رئیس هیات مدیره تعاونی پدافند ارتش هم در گزارشی ضمن تشکر و قدردانی از حضور و حمایت‌های فرمانده پدافند ارتش در محل پروژه ،تاکید کردند آرین‌سازه به عنوان شریک با وجود مشکلات فراوان پروژه‌های بزرگ و در این ابعاد توانسته به تعهدات خود طبق قرارداد عمل کرده و پروژه در مسیر منطقی پیشرفت قرار گرفته است. دکتر عبدی مدیرعامل هلدینگ آرین‌سازه نیز در یک گزارش تخصصی جزییات اقدامات هلدینگ را تقدیم فرمانده محترم پدافند هوایی ارتش کرد و اطمینان داد مجموعه او صرفا نگاه تجاری به این پروژه نداشته و امیدوار است خدمتی ارزنده و متناسب با اعتماد ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایشان ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *