درباره ما

آرین سازه از ۱۳۸۴ تا کنون

معرفی


شركت آرین‌سازه رابین (سهامی خاص)، در سال 1384 با هدف فعالیت در پیمانکاری و سرمایه‌گذاری در بخش انبوه‌سازی، مرتفع‌سازی و صنعتی‌سازی مراکز و ساختمان‌های مسکونی، تجاری، تفریحی و ورزشی تأسيس شد. این شرکت با استفاده و بهره‌وری از دانش ، تخصص و خلاقیت مهندسین مشاورش اکنون به دستاوردهای بزرگ وقابل اعتنایی در این حوزه دست یافته است.
اکنون و‌ با از گذشت دو دهه با نگاه خاص به توسعه پایدار و تعالی سازمانی ، تغییر در ساختار و با اضافه شدن شرکت‌های وابسته، «هلدینگ بزرگ آرین‌سازه» متولد شده است. هلدینگ آرین‌سازه بر اساس مأموریت سازمانی و چشم انداز خود و با لحاظ داشتن ارزش‌های سازمانی، حرفه‌ای و اخلاقی؛ ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و با در اختیار داشتن مهندسین مشاور صالحیت‌دار، گروه تولیدی و صنعتی، گروه تجارت بین‌الملل و با استفاده از خدمات پیمانکاران و سازندگان معتبر داخلی و خارجی قادر است در ارائه و انجام مشاوره ،مطالعات، طراحی، اجرا، نظارت و سرمايه‌گذاری يا مشاركت در صنعت ساختمان در کشور منشاء اثر باشد.


ماموریت شرکت

تولید مسکن، مراکز تجاری و اداری با استاندرهای بالا، همراه با ارائه خدمات مکمل در بهره برداری. همچنین ارتقای سطح کیفی زندگی با محوریت توسعه کارآفرینی، با مدل برد برد در تعامل با مشتری از مهمترین ماموریتهایی است که آرین سازه برای خود در نظر گرفته است.


اهداف و چشم اندازها

چشم انداز شرکت آرین سازه به دو فاز میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود. در برنامه میان مدتی که این شرکت برای خود هدفگذاری کرده می کوشد تا بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ انبوه‌سازی منطقه غرب آسیا جایگاه قابل اعتنایی  را برای خود ایجاد کرده  و با داشتن پروژه‌های بزرگ زیر ساختی و تولیدی در 5 کشور منطقه غرب آسیا فعالیت کند و حتی در بلند مرتبه‌سازی و انبوه‌سازی سرآمد منطقه قرار بگیرد. شرکتهای مستقل زیر مجموعه نیز در تلاش خواهند بود هر یک در شاخه مربوطه خود در مسیر رشد و توسعه گام بردارند و بدیهی نقش هلدینگ در قبال آنها هدایت و حمایتی خواهد بود.همچنین چشم انداز بلندمدت «هلدینگ آرین سازه» تا سال 1412 تبدیل شدن به یک برند شاخص جهانی با انبوهی از محصولات، پروژه‌ها، مراکز تجاری و خدمات دهی ، توسعه دهنده دانش با در اختیار داشتن مراکز آموزشی و یکی از تعیین‌کنندگان اقتصاد ایران از منظر رشد و کارآفرینی خواهد بود.