سرمایه گذاری

شرکت “آرین سازه” با هدف سودآوری و جلب رضایت شما عزیزان در حوزه احداث پروژه های بزرگ ساختمانی با کاربری های گوناگون اعم از تجاری، اداری،مسکونی و… سرمایه گذاری می کند. مجموعه “آرین سازه” با تمرکز بر امر سرمایه گذاری همواره تلاش کرده تا بهترین و اثربخش ترین سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه ساخت و ساز را انجام دهد. اهداف اصلی این مجموعه عبارتند از؛ توسعه قطب های کسب و کار از طریق جذب سرمایه گذاری، سودآوری و تضمین منافع سرمایه گذاری و … .

در این راستا شرکت آرین سازه برای بهبود امر تصمیم گیری تمام عوامل مهم از جمله؛ برآورد دقیق هزینه های سرمایه گذاری، برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری، بررسی میزان جذابیت پروژه در جلب سرمایه گذار، بررسی خطرات و ریسک ها، نحوه تامین منابع، میزان سودآوری سرمایه گذاری و نرخ بازگشت سرمایه را در نظر می گیرد.

از تاریخ ۹۷/۰۱/۱۷ مطابق قرارداد شماره ۱۰۰۱ مابین شرکت آرین سازه رابین و شرکت تعاونی توسعه ساخت همت غرب واگذاری انحصاری واحدهای مسکونی ساخته شده توسط شرکت آرین سازه در اختیار تعاونی توسعه ساخت قراردارد و علاقه مندان جهت سرمایه گذاری در ساختمان های مسکونی می توانند شرکت تعاونی توسعه ساخت همت غرب مراجعه نمایند.

هم اکنون “شرکت آرین سازه” در انواع پروژه های ساختمانی سرمایه گذاری کرده و شرایط ایده آلی برای طرفین سرمایه گذاری ایجاد می کند. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ” آرین سازه” از طریق شماره ۴۴۷۴۰۳۱۶-۰۲۱  ارتباط برقرار کنید.