هلدینگ آرین‌سازه در راستای تکمیل زنجیـره ارزش صنعت ساختمان و تامین مصالح و مواد اولیـه مورد نیاز این صنعت در پروژه‌های ساختمانی خود و همچنین ساخت برخی محصولات خاص تکنولوژیکی همچـون مخازن کاربردی در صنایع پترو پالایشی، اقدام به برنامه ریزی جهت راه‌اندازی دهکده صنعتی نموده است. این دهکده 30 هکتاری (در چشم انداز نهایی سرمایه گذاری) شامل کارخانه‌های ساخت و مونتاژ آسانسور، ساخت و مونتاژ پله برقی، انواع سازه‌های فلزی، میراگر، درب‌های اتوماتیک، یراق آلات درب و پنجره‌های نوین، انواع روشنایی‌های LED، ملات خشک، درب و پنجره UPVC، بلوک‌های پیش‌ساخته از ترکیب‌های گچی (همچون کناف)، پیچ و مهره‌های صنعتی و نیروگاه CCHP خواهد بود که نه تنها می‌تواند نیاز پروژه‌های هلدینگ آرین‌سازه را برآورده سازد بلکه می‌تواند بازار داخل کشور و بازار‌های صادراتی را هدف قرار دهد.
برنامه‌ریزی صورت گرفته برای ساخت این مجموعه حدود 3 سال و سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده در چشم‌انداز نهایی، بیش از 100 میلیون دلار، اشتغال‌زایی برای بیش از 1000 نفر نیروی ماهر بصورت مستقیم و 5000 نفر غیر مستقیم خواهد بود.
به همین منظور هلدینگ آرین‌سازه درحال رایزنی با شرکت‌های معتبر ساخت ماشین آلات صنعتی در دنیا جهت تأمین ماشین آلات تولیدی خود از بهترین برندها بوده تا در رده معدود هلدینگ‌های انبوه‌سازی دنیا که دارای زنجیره‌ی ارزش نسبتاً کامل تأمین مایحتاج ساخت یک واحد مسکونی می‌باشند، قرار گیرد. از دیگر مزایای این سرمایه‌گذاری، نیاز برخی از واحدهای درحال راه ساخت این دهکده به صنایع پایین دستی خارج از این چرخه بوده که موجب رونق و توسعه هرچه بیشتر منطقه‌ی مورد سرمایه‌گذاری می‌گردد.